FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam 5977R cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam 5977R 22 Inch Left Hinged Door Stainless Steel Cabinet for Service
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | 5977R |
| Manufacturer Part # | 5977R |
| Height | 1.5" |
| Width | 22" |
| Depth | 25.7" |
| Weight | 9.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam 5977R Door Lh 750 Ctus(for Service O
