FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 59744 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 59744 8.55 Inch OEM Variable Frequency Drive Kit Analog
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 59744 |
| Manufacturer Part # | 59744 |
| Height | 4.15" |
| Width | 8.55" |
| Depth | 9.7" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 59744 Kit Kb Drive Vfd V2 Analog
