- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints 59723 14 In Shaft Big Stik Evo X Series
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 59723 |
| Manufacturer Part # | 59723 |
| Height | 15" |
| Width | 20" |
| Depth | 21.13" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 59723 14 In Shaft Big Stik Evo X Series