RestaurantSupply.com is your trusted source for Robot Coupe commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe 59605 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Robot Coupe 59605 3.7 Inch Lid Scrapper Replacement for Robot Coupe Mixers
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 59605 |
| Manufacturer Part # | 59605 |
| Height | 0.4" |
| Width | 3.7" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 59605 Lid Scrapper Bl23a
