Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints strip warmers.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 59579 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints 59579 Acero 8in Chef Knife Full Tang Forged Blade
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 59579 |
| Manufacturer Part # | 59579 |
| Height | 0.88" |
| Width | 5" |
| Depth | 17" |
| Weight | 0.73 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints 59579 Acero 8in Chef Knife Full Tang Forged Blade
