RestaurantSupply.com is your trusted source for Robot Coupe commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe 59503 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Robot Coupe 59503 7.15 Inch Lid Wiper for Robot Coupe Equipment with Durable Polymer
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 59503 |
| Manufacturer Part # | 59503 |
| Height | 1.55" |
| Width | 7.15" |
| Depth | 10.2" |
| Weight | 0.71 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 59503 Lid Wiper R23a
