Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson aftermarket commercial dishwashers.
- Engineered to match existing Jackson units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Jackson 5950-004-11-16 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 5950-004-11-16 4.7 Inch Power Supply 100 to 240V 12VDC 1.2A
| Fits with Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 5950-004-11-16 |
| Manufacturer Part # | 5950-004-11-16 |
| Height | 0.9" |
| Width | 4.7" |
| Depth | 10.9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 5950-004-11-16 Power Supply 100 240v 12vdc 1.2a 15w
