RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson commercial dishwashers.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 5950-002-16-78 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 5950-002-16-78 Transformer 3.15 Inch Electric OEM Stainless Steel
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 5950-002-16-78 |
| Manufacturer Part # | 5950-002-16-78 |
| Height | 2.85" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 3.95" |
| Weight | 1.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 5950-002-16-78 Transformer 120v/24v T40 24f1
