RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 59455040618 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 59455040618 0.85 Inch Light Amber Cycle with 6 Inch Wire Leads
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 59455040618 |
| Manufacturer Part # | 59455040618 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 59455040618 250vac .5w 6" Wire Leads For 3/8" Hole, Jackson Delta 5 Tempstar (hh Lt Nb S Sds)
