RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson aftermarket commercial dishwashers.
- Engineered to match existing Jackson units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Jackson 59451117251 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 59451117251 1.45 Inch Top Mount Electric Relay - 3pdt
| Fits with Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 59451117251 |
| Manufacturer Part # | 59451117251 |
| Height | 1.3" |
| Width | 1.45" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 59451117251 Relay 3pdt 120v Top Mount
