Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Jackson 59451090269 30 Amps Relay for 208 to 240 Volt Applications
| Fits with Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 59451090269 |
| Manufacturer Part # | 59451090269 |
| Height | 3" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.54 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 59451090269 Relay [ 2 Poles] [30 Amps] [208/240v ], [ 1/4" Male Tab Terminals] [ 1-5/8" Mt Ctrs ] [honeywell ], Jackson Dishwasher 10 24
