Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall aftermarket conveyor ovens and impinger ovens.
- Engineered to match existing Middleby Marshall units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Middleby Marshall 59450 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 59450 1/2 Inch FPT Modulation Valve for Middleby Conveyor Ovens
| Fits with Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 59450 |
| Manufacturer Part # | 59450 |
| Height | 3" |
| Width | 3" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.78 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 59450 Modulation Valve 1/2" Fpt In/out 24vdc, Middleby Conveyor Oven Ps520g Ps536gs Ps540g Ps555, Ps570g Ps770 Ps870
