RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson commercial dishwashers.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 5945-306-15-00 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 5945-306-15-00 Wrench Timer Cam for Commercial Food Automation
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 5945-306-15-00 |
| Manufacturer Part # | 5945-306-15-00 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.6" |
| Depth | 3.6" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 5945-306-15-00 Wrench Timer Cam
