FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Jackson 5945-303-31-00 4.6 Inch Timer Electric OEM Controls Industrial
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 5945-303-31-00 |
| Manufacturer Part # | 5945-303-31-00 |
| Height | 4" |
| Width | 4.6" |
| Depth | 6.2" |
| Weight | 1.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 5945-303-31-00 Timer 230v/4c/1rpm 60hz (9915446154)
