- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Jackson 5945-111-69-12 Overload Motor .4 to .63 Amp OEM Durable Design
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 5945-111-69-12 |
| Manufacturer Part # | 5945-111-69-12 |
| Height | 1.9" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 5945-111-69-12 Overload Motor .4 .63 Range
