Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson aftermarket commercial dishwashers.
- Engineered to match existing Jackson units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Jackson 5945-002-47-74 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 5945-002-47-74 Relay 240V 50/60Hz Electric 3-Pole Switch
| Fits with Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 5945-002-47-74 |
| Manufacturer Part # | 5945-002-47-74 |
| Height | 2.25" |
| Width | 1.35" |
| Depth | 1.45" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 5945-002-47-74 Relay 3pole 240v 50/60hz
