RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson commercial dishwashers.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 59400114827 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 59400114827 5.85 Inch Terminal Block 3 Pole 600 Volt 175 Amp with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 59400114827 |
| Manufacturer Part # | 59400114827 |
| Height | 2.5" |
| Width | 5.85" |
| Depth | 6.2" |
| Weight | 0.77 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 59400114827 Terminal Block 3 Pole 600v 175amp
