RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson commercial dishwashers.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 5940-200-76-00 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 5940-200-76-00 Terminal Wire Lug 3.6 Inch 2 to 14 AWG Gro
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 5940-200-76-00 |
| Manufacturer Part # | 5940-200-76-00 |
| Height | 1.4" |
| Width | 3.6" |
| Depth | 8.55" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 5940-200-76-00 Terminal Wire Lug 2awg To 14awg Gro
