RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson sauce pots and stock pots.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 5940-002-40-28 sauce pots and stock pots
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 5940-002-40-28 3.45 Inch Electric Terminal Corrosion Resistant Yellow Ring
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 5940-002-40-28 |
| Manufacturer Part # | 5940-002-40-28 |
| Height | 1.8" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 4.55" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 5940-002-40-28 Terminal 190700133 Yellow Ring