RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson commercial dishwashers.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 5935-004-03-49 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 5935-004-03-49 0.5 Inch OEM 2 Conductor Connector Wago 222 412
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 5935-004-03-49 |
| Manufacturer Part # | 5935-004-03-49 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.8" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 5935-004-03-49 Connector 2 Conductor Wago 222 412
