RestaurantSupply.com is your trusted source for Cornelius hot dog equipment.
- Authorized Cornelius dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cornelius 59328001 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cornelius 59328001 0.3 Inch Fuse 6.25 Amp 250V Circuit Protection
| Manufacturer | Cornelius |
|---|---|
| Model Number | 59328001 |
| Manufacturer Part # | 59328001 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 1.15" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cornelius 59328001 Fuse 6.25 Amp 250v Slj
