RestaurantSupply.com is your trusted source for Robot Coupe commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe 59320 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Robot Coupe 59320 12 Inch Lid for Robot Coupe R8e R10e Models with Airtight Seal
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 59320 |
| Manufacturer Part # | 59320 |
| Height | 3.5" |
| Width | 12.5" |
| Depth | 12.95" |
| Weight | 2.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 59320 R8e R10e Lid
