RestaurantSupply.com is your trusted source for CROWN STEAM cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized CROWN STEAM dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock CROWN STEAM 5932-15 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
CROWN STEAM 5932-15 8 Inch Gas Conversion Kit Brass Fittings to Efficient Appliances
| Manufacturer | CROWN STEAM |
|---|---|
| Model Number | 5932-15 |
| Manufacturer Part # | 5932-15 |
| Height | 6" |
| Width | 8" |
| Depth | 11" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
CROWN STEAM 5932-15 Natural Gas Conversion Kit For