FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Robot Coupe commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe 59314 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Robot Coupe 59314 14 Inch OEM Lid Arm Assembly for Robot Coupe R8e R10e
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 59314 |
| Manufacturer Part # | 59314 |
| Height | 3.4" |
| Width | 13.85" |
| Depth | 25.3" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 59314 Lid Arm Assy R8e R10e
