RestaurantSupply.com is your trusted source for Robot Coupe commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe 59311 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Robot Coupe 59311 7.75 Inch Ventilation Assembly stainless steel with optimal airflow
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 59311 |
| Manufacturer Part # | 59311 |
| Height | 1.2" |
| Width | 7.75" |
| Depth | 8.95" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 59311 Ventilation Assembly.
