Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson aftermarket sauce pots and stock pots.
- Engineered to match existing Jackson units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Jackson 59300116581 sauce pots and stock pots
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 59300116581 0.6 Inch Switch Micro Valve to Honeywell
| Fits with Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 59300116581 |
| Manufacturer Part # | 59300116581 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.6" |
| Depth | 1.1" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 59300116581 Switch Micro Valve Honeywell
