Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson aftermarket commercial dishwashers.
- Engineered to match existing Jackson units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Jackson 59300043312 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 59300043312 4.05 Inch Mechanical Safety Thermostat - Hilimit
| Fits with Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 59300043312 |
| Manufacturer Part # | 59300043312 |
| Height | 2" |
| Width | 4.05" |
| Depth | 5.2" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 59300043312 Thermostat Hilimit
