RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson aftermarket commercial dishwashers.
- Engineered to match existing Jackson units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Jackson 5930-303-38-00 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 5930-303-38-00 Micro Lever Door Switch with Wire Leads for Jackson Dishwasher
| Fits with Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 5930-303-38-00 |
| Manufacturer Part # | 5930-303-38-00 |
| Height | 5.5" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 5930-303-38-00 Micro Lever Door Switch W/ Wire Leads Spdt, Jackson Dishwasher Jp24
