Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Market Forge 5930-301-12-18 1.38 Inch Toggle Switch DPDT On On Black Silver Metal
| Fits with Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 5930-301-12-18 |
| Manufacturer Part # | 5930-301-12-18 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.38" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 5930-301-12-18 [ Toggle Switch ] [ Fits Hole 1/2" ] [ On/on ] [ Dpdt ], [ Terminals 6ea (screws) ] [ Amp/volt 20a/125v 10a/277v ], [color -blk/slvr] Has Double Flats Manual Wash, Jackson Dishwasher 10 50, Market Forge Steamer 3100 Jet(b), Auto Blow-down Gas(180 000 Btu) &, Elec (24kw) Boilers, Modular Gas Steam Generators.
