Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson aftermarket heat lamps.
- Engineered to match existing Jackson units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Jackson 5930-011-49-43 heat lamps
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 5930-011-49-43 3 Inch Bulb Hi Limit Switch with 220 Degrees
| Fits with Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 5930-011-49-43 |
| Manufacturer Part # | 5930-011-49-43 |
| Height | 3" |
| Width | 3" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 5930-011-49-43 220 Degrees Bulb 7-1/8" X 3/16"
