RestaurantSupply.com is your trusted source for Robot Coupe commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe 59293 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Robot Coupe 59293 3.6 Inch V Ring Assembly OEM Elastomer for Food Processors
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 59293 |
| Manufacturer Part # | 59293 |
| Height | 1.55" |
| Width | 3.6" |
| Depth | 5.05" |
| Weight | 0.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 59293 V Ring Assembly.
