RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 59282 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 59282 Encoder Control 1.35 Inch Stainless Steel Manual - Commercial Oven
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 59282 |
| Manufacturer Part # | 59282 |
| Height | 1.2" |
| Width | 1.35" |
| Depth | 4.05" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 59282 Encoder Manual Control
