RestaurantSupply.com is your trusted source for Robot Coupe commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe 59206 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Robot Coupe 59206 R30 Lid Wiper Assembly 6.75 Inch Durable Plastic to Maintain Equipment Hygiene
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 59206 |
| Manufacturer Part # | 59206 |
| Height | 4" |
| Width | 6.75" |
| Depth | 12.65" |
| Weight | 0.68 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 59206 R30 Lid Wiper Assembly
