RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson sauce pots and stock pots.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 5920-011-72-89 sauce pots and stock pots
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 5920-011-72-89 1.25 Inch Fuse Holder Sinpo Bussmann Industrial
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 5920-011-72-89 |
| Manufacturer Part # | 5920-011-72-89 |
| Height | 0.8" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 2.95" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 5920-011-72-89 Holder Bm6031sq Sinpo Fuse Bussmann
