RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson sauce pots and stock pots.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 5920-002-67-30 sauce pots and stock pots
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 5920-002-67-30 0.4 Inch Fuse 2A 460V Electric OEM Circuit Protection
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 5920-002-67-30 |
| Manufacturer Part # | 5920-002-67-30 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 1.45" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 5920-002-67-30 Fuse 2a 460v (208 240 Units)
