RestaurantSupply.com is your trusted source for Amana ice machine parts and accessories.
- Authorized Amana dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Amana 59194641 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Amana 59194641 Board Control OEM for Commercial Refrigeration and Ice Machines
| Manufacturer | Amana |
|---|---|
| Model Number | 59194641 |
| Manufacturer Part # | 59194641 |
| Height | 7" |
| Width | 10" |
| Depth | 16" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Amana 59194641 Board Control Rl
