RestaurantSupply.com is your trusted source for Amana cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Amana dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Amana 59174588 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Amana 59174588 10 Inch Transformer Electric OEM High-Voltage Power - Supply
| Manufacturer | Amana |
|---|---|
| Model Number | 59174588 |
| Manufacturer Part # | 59174588 |
| Height | 9.8" |
| Width | 10.2" |
| Depth | 10.3" |
| Weight | 14.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Amana 59174588 Transformer Hv
