RestaurantSupply.com is your trusted source for Amana cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Amana dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Amana 59174540 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Amana 59174540 Capacitor Diode Kit 3.4 Inch OEM for HVAC Refrigeration
| Manufacturer | Amana |
|---|---|
| Model Number | 59174540 |
| Manufacturer Part # | 59174540 |
| Height | 1.9" |
| Width | 3.4" |
| Depth | 6.55" |
| Weight | 0.52 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Amana 59174540 Capacitor/diode Kit 50/60 Hz
