Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 5911-7120 3.45 Inch Knob Ball Manual Control Metal
Item:
#1510017
Technical details
| Manufacturer | Oliver Products |
|---|---|
| Model Number | 5911-7120 |
| Manufacturer Part # | 5911-7120 |
| Height | 2.1" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 5.95" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 5911-7120 3.45 Inch Knob Ball Manual Control Metal
