Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 5902-2348 2 1/2 Inch Swivel Caster with Brake for Foodservice
Item:
#1509894
Technical details
| Manufacturer | Oliver Products |
|---|---|
| Model Number | 5902-2348 |
| Manufacturer Part # | 5902-2348 |
| Height | 3" |
| Width | 3.55" |
| Depth | 4.2" |
| Weight | 0.94 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 5902-2348 2 1/2 Inch Swivel Caster with Brake for Foodservice
$121.12
Unit price
/
Unavailable