Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 5901-011 6.25 Inch Non Stick Food Sealing Film
Item:
#1484190
Technical details
| Manufacturer | Heat Sealing Co. |
|---|---|
| Model Number | 5901-011 |
| Manufacturer Part # | 5901-011 |
| Height | 0.5" |
| Width | 6.25" |
| Depth | 15" |
| Weight | 1.26 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 5901-011 6.25 Inch Non Stick Food Sealing Film
$26.91
Unit price
/
Unavailable
