RestaurantSupply.com is your trusted source for Amana ice machine parts and accessories.
- Authorized Amana dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Amana 59002121 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Amana 59002121 Switch Primary Interloc OEM Control Component
| Manufacturer | Amana |
|---|---|
| Model Number | 59002121 |
| Manufacturer Part # | 59002121 |
| Height | 1.45" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 3.05" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Amana 59002121 Switch Primary Interloc