- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Amana 59001225 4.55 Inch Touch Panel Top OEM Replacement Durable Plastic
| Manufacturer | Amana |
|---|---|
| Model Number | 59001225 |
| Manufacturer Part # | 59001225 |
| Height | 4.15" |
| Width | 4.55" |
| Depth | 22.7" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Amana 59001225 Touch Panel Top