RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 58997 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 58997 Spacer 0.95 Inch Steel OEM Part for Commercial Use
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 58997 |
| Manufacturer Part # | 58997 |
| Height | 0.9" |
| Width | 0.95" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 58997 Spacer 1 X 1 X 1/4 20
