RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 58996 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 58996 4.95 Inch Gasket Liner Vent for Blodgett Ovens Stainless Steel
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 58996 |
| Manufacturer Part # | 58996 |
| Height | 1" |
| Width | 4.95" |
| Depth | 6.45" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 58996 Gasket Liner Vent
