RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 58993 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 58993 10 Inch Heavy-Duty Electric Cordset with Copper Wire
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 58993 |
| Manufacturer Part # | 58993 |
| Height | 3.75" |
| Width | 10.3" |
| Depth | 13.6" |
| Weight | 3.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 58993 L15 30p 10awg Cordset