RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 58938 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 58938 7.45Inch Latch Assembly Right Hand OEM for Commercial Ovens
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 58938 |
| Manufacturer Part # | 58938 |
| Height | 3.2" |
| Width | 7.45" |
| Depth | 10.5" |
| Weight | 1.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 58938 Latch Assy Rect Rh
