RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 58928 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 58928 7.6 Inch Wiring Harness for Henny Penny Equipment
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 58928 |
| Manufacturer Part # | 58928 |
| Height | 1.55" |
| Width | 7.6" |
| Depth | 9.25" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 58928 Bw 8/6/4 Wiring Harness