Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 58903 15.25 Inch Mini Jumbo Paper Towel Dispenser with Front Load
Item:
#1893792
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 58903 |
| Manufacturer Part # | 58903 |
| Height | 7.5" |
| Width | 15.25" |
| Depth | 22.5" |
| Weight | 17.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints 58903 15.25 Inch Mini Jumbo Paper Towel Dispenser with Front Load
$81.69/Case
Unit price
/
Unavailable