RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 58836 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 58836 5mm Length Wire Ignition Stainless Steel for Conveyor Ovens
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 58836 |
| Manufacturer Part # | 58836 |
| Height | 0.7" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 3.1" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 58836 Wire Ignition 5mm 27 Lg
